Piszemy profesjonalnie ...


Piszemy prezentacje maturalne na każdy temat !

W ciągu 6 lat naszej działalności zaufało nam wielu maturzystów, którzy z powodzeniem zdali egzamin dojrzałości.

Aktualnie na prezentacje maturalne udzielamy 10% rabatu !

Istnieje możliwość napisania pracy na podstawie nadesłanej bibliografii

Profesjonalne prezentacje maturalne już od 99 zł !

Zamów już dziś ! - Wystarczy wypełnić formularz po lewej stronie!

Czas oczekiwania 6-9 dni ( w zależności od trudności pracy)

środa, 20 stycznia 2010

Motyw miłości w literaturze

Miłość to temat utworów pisarskich od najdawniejszych czasów. Niemal w każdej epoce miłość była wychwalana, a przez innych nienawidzona. Pisarze i poeci chętnie czerpali inspiracje do tworzenia właśnie w tematyce miłosnej. Podkreślane nierzadko zostawało to, że uczucie przezwycięża zło, a niekiedy śmierć. Jest kilka rodzajów miłości, przede wszystkim: spełniona i niespełniona, taka która niszczy, duchowa bądź fizyczna. Można również wyróżnić miłość matki bądź ojca do dziecka, miłość macierzyńska. W literaturze króluje przeważnie jeden typ miłości – miłość pomiędzy kobietą a mężczyzną.
Jak jednoznacznie zdefiniować miłość? Każdy mógłby powiedzieć coś innego na ten temat i wtedy powstałyby całkiem nowe znaczenia tego słowa. Jednak każdy się zgodzi, że świat bez miłości byłyby pusty, spowodowałby ogromne cierpienia i nieszczęścia w ludzkich duszach.


Reklama

Szukasz interesującej kobiety? Zadzwoń na seks telefon tylko u nas najpiękniejsze dziewczyny porozmawiają z Tobą przez 24h na dobę. tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Powrót na Górę