poniedziałek, 17 października 2016

Seks telefon na dobry początek tygodnia

Poniedziałek przyszedł, jej miejsce było puste. Ostatni wyraz twarzy dała mu była pusta suche uśmiechu.  sex telefon  zaczął czuć się i bezsilni, jakby był rzucony na pustyni. Zmusił się do podjęcia rozmów na żywo, który był wymóg, aby przejść szkolenie. Jego umysł wędrował gdzie ona może być w tym czasie. Mógł sobie wyobrazić, jak opuścił jej wisi w powietrzu ze wszystkimi zdziwieniem dodany do niego jest tajemnicza, że ​​nawet nie prosiliśmy o jej dane kontaktowe.

Na czwartym miesiącu, wszystkie jego energii został osuszony w biorąc ponad 200 połączeń dziennie na nocnej zmianie, od poniedziałku do piątku. Ich trener miał rację. Większość klientów były zirytowany, skarżąc się, dlaczego ich rachunki były wysokie i dlatego często doświadczenie przerwanych połączeń. Jego tolerancja i cierpliwość były testowane na skraj zwłaszcza tych rozmówców, którzy krzycząc na niego, wypowiadania wolny i słowa rasistowskich. Mógł przetrwały jeśli Suzy był tam na podłodze.


Nie było bardziej znaczący powód, aby kontynuować pracę. Nie miał już gdzie szukać inspiracji dla niego znosić w szybkim tempie środowisku o wysokich miesięcznych celów do osiągnięcia znać. Ciężkie ciśnienie było dookoła. Myślał, że lepiej poszukać innej firmy call center.

Patrząc na siebie w lustrze wszechświata, pytał tradycyjnych wartości społeczeństwa.  sex telefon  znowu mówi do siebie: Co, jeśli po prostu przyjąć, że stosunek seksualny jest czymś, co możemy zrobić, komu możemy wybrać! Dlaczego jest tak, że kiedy jesteś żonaty, stajesz się tym złym jest oznaczone jako niemoralne, kiedy 're ma romans z inną kobietą? Co zrobić, jeśli małżonkowie lub chłopak i jego dziewczyna po prostu dojść do wzajemnego porozumienia, że ​​mogą one mieć seks z kimś lubią o ile spełniają one swoje zaangażowanie jako kochającego i troskliwego partnera dla każdego innych [źródło: seks telefon] . Tylko nie zapomnij użyć prezerwatywy lub inne środki ochronne.

W pierwszym call center firmy pracował, zdał sobie sprawę, że nie jest sam na świecie  Poznał wielu ludzi, którzy są w związku jeszcze w tajemnicy, oni kurwa kogoś. Starali się utrzymać związek w tajemnicy, aż została odkryta. Następnie po gorzkim walkom, które poważnie dotknięte narody obu stronach. A my już widząc to prawdziwy dramat znowu i znowu. Powtarzające się motywy filipińskich telenowelach odzwierciedlać rzeczywistość naszych relacjach.

Powrót na Górę