poniedziałek, 17 października 2016

Zasady dobrej wróżki

Potężny wróżbita czytanie może być dość niesamowite doświadczenie. Oczywiście, pracując z awesome intuicyjny czytelnika (lub medium) można zabrać do czytania z drab fab. Ale czy wiecie, że są rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc sesja wspaniałe? Tak! Sprawdź te 10 porad:

potężny psychiczny czytania
1. Przygotuj się psychicznie

Co masz na myśli, że spowodował Ci umówić się na czytaniu? Dzień lub dwa przed sesją trochę czasu i zastanowić się pytań, które chcesz zadać, lub obszary, które chcesz objąć podczas wizyty.

Jeśli sesja jest z duchowym podłożu, ten krok jest jeszcze ważniejsza. W swoim umyśle, wyobraź sobie, co się na spotkanie z ukochaną osobą drogo opuścił cię poznać w czasie czytanie.
2. zostać złagodzone

Jest to całkowicie normalne, że nerwowy przed czytania. (Jako wróżka Zawsze pytam nowych klientów, jeśli są one nerwowy zanim zaczniemy, a 99% twierdzi, że tak). Jednakże, to naprawdę pomaga przepływ energii w sesji, gdy jesteś zrelaksowany.

Jeżeli trafiłeś na sesji, a okaże się, że jesteś kłębkiem nerwów, poświęć kilka minut i mówić do czytelnika. Powiedz im, że jesteś nerwowy i spędzić kilka minut, dzięki czemu rozmowa. To często wystarczy, by pomóc umieścić na łatwość.

Uwaga O Nerwy

To zrozumiałe być nerwowy, zwłaszcza jeśli nigdy nie miał odczyt przed, lub pracujesz z kimś nowym. W większości tych przypadków, można odpocząć kilka minut do sesji.

Ale jest zdenerwowany, bo się boisz, że coś strasznego (takich jak złe wieści) przyjdzie przez nie jest w porządku. Jeśli czujesz się bać, to może być, bo trzeba zabawną atmosferę o czytelnika? Zachęcam do zapoznania się ze wskazówkami tutaj, aby znaleźć renomowanych psychiczny lub średnie.
3. zadawać właściwe pytania

Podczas zadawania pytań, które zaczynają się, dlaczego, jak, czy co, jesteś naprawdę otwiera drzwi do odkrywania problem dogłębnie. Na przykład, ktoś może powiedzieć: "Ja nigdy nie dogadują się z moimi teściami?", Które można łatwo odpowiedzieć tak lub nie.

Zamiast tego, spróbuj prosząc coś w stylu: "co mam się uczyć od mojej relacji z moimi teściami?" Lub "Jak mogę naprawić mój związek z moimi teściami?"

Zobacz różnicę? Drugi rodzaj przesłuchania prowadzi drogę dogłębnej eksploracji problemu. Trzeba będzie znacznie mocniejszy psychiczny czytania, jeśli używasz tego stylu przesłuchania.

Zdarza się, że nie są nawet w przeszłości połączenia życia, które wchodzą w grę, że nie można odkryć w tak lub nie typu pytanie.

Nie mogę podkreślić, jak ważne jest to. Chciałbym zachęcić do zapoznania się z następującym artykułem, aby uzyskać dobrą perspektywę na jak potężny odczyt może być:

    3 sposoby TRUE Psychic Reading może poprawi Ci humor i pewniej

4. To o energię, kochanie!

To jest klucz do potężnego psychiczny czytania! Utrzymanie energię płynącą podczas czytania jest bardzo ważne. Jeśli energia nie płynie, to jest jak stara się prowadzić samochód z oponami płaskich.

Jeden świetny sposób, aby to zrobić jest otwarty na wszystkie możliwości. W czytaniu, omówienie zagadnień przyszedłeś, ale zapraszamy również nieoczekiwane. (Dobry czytnik psychiczna będzie miał ustawioną intencję, że sesja jest dla najwyższego i najlepszego dobra).

Prawdą jest, że czytelnik powinien robić większość rozmowy, to nie znaczy, trzeba siedzieć uroczyście w ciszy. W rzeczywistości, należy wziąć udział zachować energię dzieje. Można oddziaływać bez "dawania niczego". Nawet tak entuzjastycznie, że sens utrzymuje wysoką energię.

I nie martw się o wszystkie mity jak psychika może czytać w twoich myślach - nie może - więc nie krępuj się zrelaksować.
5. Nie należy ustawić się na rozczarowanie - Zwłaszcza w Reading mediumizm

Oto wspaniały przykład, że dzieje się cały czas. Ktoś idzie do duchowego ośrodka i myśli sobie: Ja tylko uwierzysz w to jest wujek Jimmy, jeśli mówi o palenie cygara. [źródło: wróżka]


Pamiętaj: Zadanie duchowego ośrodka jest dać ci w duchu głosu. Może nie zawsze usłyszeć dokładnie to, co chcesz usłyszeć, ale można usłyszeć, co ukochaną osobą w niebie czuje jest najważniejsze. Jeśli idziesz z tym myślenia, twoje doświadczenie będzie bardziej przyjemna.

Powrót na Górę