poniedziałek, 17 października 2016

Tani sex telefon


Naturalnie, był smutny wiedzieć o swojej decyzji. Miał nawet zamiar zapisać się nieco od swojego pierwszego zapłacić za obiad w spiżarni, więc w ten sposób mógł kontynuować ucztę dyskretnie z oczu na jej wydymając usta, solidnej dekoltu i wygładzają wyglądające nogi. Chciał dostać jej numer telefonu komórkowego, ale bał się, że to być początek ich częstej komunikacji, gdy maja może się dowiedzieć. On zawsze jest pewien, że wróci do domu na czas, unikając nadliczbowych i zespołowych wycieczki. Nie chciał maja ponownie spekulują, że miał romans z inną kobietą. On po prostu nie może sobie pozwolić skrzywdzić ją ponownie.

Prawdopodobnie dziedziczenie z pożądania swojego taty ... rok temu,  sex telefon  popełnił swój pierwszy akt pozamałżeńskiego romansu, kiedy on pieprzył jednego ze swoich klientów. Nazywa się Sex telefon. Ona jest córką jednego ze swoich klientów knajpek. To był czas, kiedy maja, wraz z matką i dwójką dzieci, udał się do ośrodka zdrowia za miesięczną sprawdzić się z pediatrą.

Sex telefon, szczupła dziewczyna, która zawsze nosiła krótkie spodenki i Sando montażu, został wyświetlania jej odsetki od  sex telefon a, kiedy zwykle patrzył na niego z twarzą do nogi. Często złapał patrząc na jego pachwinie jej soczyste oczy. Nie mógł tego znieść. Kiedy poszła do korzystania z ich CR, poszedł za nią i tam pieprzył ją w pozycji stojącej z powrotem, wspominając tę ​​scenę z filmu, przyjemności lub bólu [więcej: tani sex telefon]Za każdym razem, jego rodzina udała się do ośrodka zdrowia, że ​​pieprzył jak najszybciej mogli aż pewnego incydentu, został złapany, kiedy może niespodziewanie wrócił do domu, bo zapomniałam jej portfel. Od tej pory unikał pozostają sami w domu.


Podczas ostatniej rozmowy  sex telefon a z Suzy w sali szkoleniowej, był pewien, że ona czekała na niego zaprosić ją na randkę. Ona dyskretnie przeniósł swoje krzesło bliżej fotela, jak mówiła mu: Wiesz, ja naprawdę tęsknię za tobą, Dan. Kto wie, spotkamy się jeszcze raz!

W niskim tonem więc jego kolega z innego siedzenia nie będą go słuchać, on odpowiedział: Tak, Suzy, naprawdę chcę cię znowu widzieć. Nastąpiła długa przerwa po. Wiedział, że to niemożliwe, żeby się z nią spotkać poza godzinami pracy. Potem kontynuował w niezręcznej dźwięku zaufania Masz rację! Kto wie, prędzej czy później, gdzieś po drodze, zobaczymy się znowu!

Powrót na Górę